Chat with us, powered by LiveChat

Kontakt

Försäljning

Tobias Hugosson

tobias.hugosson@lcs.se

031-727 45 20

Försäljningsansvarig

Fredrik Kniblick

fredrik.kniblick@lcs.se

031-727 45 20

Inköpsansvarig & Försäljning

Ekonomi- och Fakturafrågor

maria.moller@lcs.se

031- 727 45 03

 

Depot

Jan Palosaari

jan.palosaari@lcs.se

031-727 45 21

Depåchef

Tobias Johansson

tobias.johansson@lcs.se

031-727 45 02

Produktionschef

Stefan Gustafsson

stefan.gustafsson@lcs.se

031-727 45 22

M&R - Maintenance & Repair

Susanne Abrahamsson

susanne.abrahamsson@lcs.se

031-727 45 05

Ekonomiansvarig

Ekonomi- och Fakturafrågor

maria.moller@lcs.se

031- 727 45 03

 

Expedition & Depåfrågor

depot@lcs.se

031- 727 45 25

 

Övriga kontaktuppgifter

Avdelning
Uthyrning / Försäljning
Exp Göteborg
Exp Helsingborg
Område
Hela Sverige
Depot Gothenburg
Depot Helsingborg

Skicka ett meddelande till oss ...

Vad är du intresserad av?

Här finns våra containrar

0

Offertförfrågan

Vad är du intresserad av?


Kontakta oss på 031-727 45 20 sales@lcs.se